Datça Macunu Yorumları, Fiyatı

datça macunu fiyatı

Datça Macunu  içerisinde meyankökü, acı badem, bal ve zencefilbulunmaktadır. Meyan kökü akciğerlerin tedavisinde ve iyileşme sürecinde oldukça önemli bir bitkidir. Balgam söktürücü etkisi sayesinde ciğerlerin temizlenmesini sağlar ve öksürüğün hemen hemen tamamen geçmesine yardımcı olur. Kuru öksürük, boğaz ağrısı gibi durumların da ortadan kalkmasını sağlar. Acı badem akciğer ve göğüs hastalıklarında oldukça yararlı bir bitkidir. Tedavi edici ve öksürüğü kesici etkileri bulunmaktadır.

datça macunu

Datça Macunu Yorumları

Zencefil içerisinde yüksek miktarda antioksidan bulunmaktadır. Bu antioksidan özelliği sayesinde akciğerlerde bulunana toksinler, mukus ve akciğer sağlığını etkileyen tüm zararlı maddelerin dışarı atılmasını sağlar. Bal ise akciğerlerin görevlerini yerine getirmesine yardımcı olur.

Datça Macunu Fiyatı

Tedavi edici etkisi sayesinde eskisine göre daha sağlıklı olmanıza yardımcı olmaktadır. %100 doğal içerikten oluşan bu macunun yanında aynı zamanda sigarayı bırakmaya yardımcı olacak doğal çay da bulunmaktadır. Bu çayla birlikte hem sigarayı bırakabilirsiniz hem de akciğerlerinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

www.datcamacunu.gen.tr

Bir önceki yazımız olan Fitballs Cla Kullanıcı Yorumları, Kullananlar, Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 1 Kasım 2017 — 18:51

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şişme Havuz © 2017